İade & Değişim

Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış olması koşuluyla 14 gün içinde, faturanızın arkasındaki iade formunu doldurarak PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.

Tüketici Kanunu’ndaki, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk on dört (14) iş günüdür.

İade talebiyle snowbsc.com’a gönderdiğiniz ürünlerin iade kargo masrafları firmamıza aittir. Siparişiniz ile birlikte gelen faturanın arka yüzünde, mesafeli satış sözleşmesi bulunan nüshasındaki iade formunu eksiksiz doldurarak, PTT Kargo ile aşağıdaki adrese “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. Diğer kargo şirketleri ile gönderilen iade kargoları kabul edilmeyecektir. İade Adresi: VELİEFENDİ MAH. 75.BAĞ SOK. İSKENDER SİT. NO:5 A ZEYTİNBURNU

İade nedeniyle snowbsc.com’a gönderdiğiniz ürünlerin satın aldığınız tarihteki fiyatları üzerinden iade tutarınız hesaplanmaktadır. Kargo bedeli tarafınıza iade edilmez. Sadece geri gönderdiğiniz ürünlerin bedelinin iadesi hesabınıza gerçekleştirilir. Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür.

VELİEFENDİ MAH. 75.BAĞ SOK. İSKENDER SİT. NO:5 A ZEYTİNBURNU / İSTANBUL

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra snowbsc.com tarafından, havale ile ürün bedeli on (10) gün içerisinde iade edilir.
Kargo bedeli hesabınıza iade edilmez, sadece geri gönderdiğiniz ürünlerin bedelleri tarafınıza iade edilir.

Satın alınan ürünün ayıplı olduğunun anlaşılması halinde, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren kırk beş (45) gün içerisinde iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Üründe kullanımdan doğan bir kusur yoksa stoklarda bulunan ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarda olmaması durumunda ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.

Her sipariş, faturasıyla birlikte kargoya verilir. Resmi faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşet içinde size ulaştırılır. Herhangi bir nedenden dolayı, faturanız siparişinizle birlikte gelmediyse, sitemiz üzerinden ilgili siparişin faturasını talep edebilirsiniz.

Sipariş tamamlanma aşamasından sonra siparişin iptal süreci 10 dakikadır. Bu süreçte siparişinizi iptal ederek ödemenizi geri alabilirsiniz. 10 dakikadan sonra siparişiniz depomuz tarafından fatura aşamasına geçilip kargo süreci başlatılacağından, iptal talepleriniz iade işlemleri aşamasına göre değerlendirilecektir.

Ürün stok durumu sebebiyle değişim işlemleri için bizimle iletişime geçin.