Kargo & Teslimat

www.snowbsc.com adresi üzerinden verilen siparişlerde kargo ücreti 6.90 TL’dir. 100TL ve üzerinde yapacağınız alışverişlerde kargo ücretsizdir. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargodur

Siparişiniz sisteme “BEKLEMEDE” olarak düştükten sonra en erken 1, en geç 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatil günleri hariçtir.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra, kargonuz 1-3 iş günü içerisinden teslim edilir.

Siparişlerinizi PTT KARGO ile tarafınıza gönderiyoruz.

Siparişiniz PTT Kargo tarafından 09:00-18:00 olan mesai saatleri içerisinde belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler, faturasıyla birlikte gönderilmektedir. Faturasız kargo çıkışı yapılmamaktadır.

Anlaşmalı olduğumuz “PTT Kargo”’yu tercih etmeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz. İade için bunun dışında bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda, kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.

“Sipariş adresinizi “Hesabım” sayfasında bulunan “Adreslerim” bölümünden değiştirebilir ya da satın alma işlemi sırasında “Yeni Adres Ekle” butonunu işaretleyerek yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Bu adres o andan sonraki siparişinizde teslimat adresi olarak çıkacaktır. Sipariş verme işlemi sırasında ilgili sipariş için teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Ancak bu değişiklik hesabım sayfasına yansımaz sadece ilgili siparişi etkiler.

Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair bir not bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi şubeden almamanız durumunda siparişiniz snowbsc.com deposuna geri döner.

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.

www.snowbsc.com aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.